Mokslo ir laboratorinių tyrimų technologijos

Apie veiklos sritį

INTERLUX Mokslo ir laboratorinių tyrimų technologijų padalinys (MLT) diegia naujausias technologijas farmacijos ir biotechnologijų įmonėse, ligoninių ir universitetų laboratorijose, mokslo institutuose ir įstaigose Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Siekiame padėti klientams pakelti mokslinių pasiekimų kartelę dar aukščiau, inovatyviai spręsti sudėtingas analizines problemas, efektyvinti ligų diagnostiką ir padidinti laboratorijų produktyvumą. Tiekiame technologijas citomikos, genomikos, proteomikos ir mikrobiomikos tyrimams. Be to, skiriame ypatingą dėmesį regeneracinės medicinos, genetinių ir farmakogenetinių tyrimų plėtrai Lietuvoje.

Personalizuota medicina – gydymas atsižvelgiant į žmogaus asmenines savybes, jo DNR užkoduotą genotipą – yra medicinos ateitis. Šiandien INTERLUX diegia personalizuotos medicinos pamatus Baltijos šalyse. Tikime, kad mūsų pasiūlytos naujovės greitai taps šiuolaikiškos medicinos standartu.

INTERLUX Mokslo ir laboratorinių tyrimų technologijų padalinys atstovauja pirmaujančias pasaulio kompanijas, tokias kaip Qiagen, BD, NanoString, Autogenomics, Lonza, MiltenyiBiotech, Corning, Immucor ir kt.

Norite sužinoti daugiau?