PROFESIONALUS SERVISAS

Mes suprantame ir vertiname klientų darbo specifiką, todėl garantuodami profesionalų servisą, stengiamės įdiegtoms technologinėms naujovėms užtikrinti maksimalią grąžą.

Per daugiau nei dvidešimtį  darnios plėtros ir augimo metų, Interlux serviso komanda sukaupė tam užtikrinti reikalingus įgūdžius ir pelnė mums labai svarbų klientų pasitikėjimą.

Siekiame nepriekaištingai aptarnauti pačias sudėtingiausias bei moderniausias technologijas, neretai – absoliučias Europos ar pasaulio naujienas, todėl serviso darbuotojų kompetenciją nuolatos ugdome užsienyje vykstančiuose mokymuose ir stažuotėse.

Aukštąjį techninį išsilavinimą turintys ir nuolat tobulėjantys profesionalai kiekvienas gilinasi į kelias specifines technologijų sritis, yra dedikuoti darbui su konkrečiais prietaisais, todėl geba greitai ir nepriekaištingai išspręsti pačias sudėtingiausias ir rečiausias problemas.

Interlux nemokamos techninės pagalbos linijos telefono numeris:

8 800 00212, el. pašto adresas pagalba@interlux.lt .

INTERLUX TEIKIAMOS SERVISO PASLAUGOS:

  • IŠKVIETIMAI ĮRANGAI SUGEDUS:

Nedelsdami reaguojame į klientųiškvietimus įrangai sugedus. Visus su įdiegtos technikos priežiūra susijusius klausimus galima spręsti paskambinus NEMOKAMU telefono numeriu 8 800 00212.

  • PROFILAKTINĖ ĮRANGOS PRIEŽIŪRA:

Atliekama pagal gamintojo nurodymus, laikantis metodikų ir periodiškumo, užtikrina nepertraukiamą įrangos darbą ir rezultatų patikimumą.

  • GARANTINĖ ĮRANGOS PRIEŽIŪRA:

Užtikriname sklandų įrangos veikimą visu garantiniu laikotarpiu.

  • ĮRANGOS PRIEŽIŪRA PAGAL TECHNINĖS PRIEŽIŪROS SUTARTIS:

Pasirašius techninės priežiūros sutartis užtikriname dar greitesnį reagavimą į iškvietimus ir atsarginių dalių tiekimą.

  • KONSULTACIJOS TELEFONU:

Mūsų kompetentingi specialistai į Jūsų problemas sureaguoja skubiai – jas išspręsdami algoritmo veikimo principu.

YPATINGAS DĖMESYS KLIENTŲ APTARNAVIMUI

Greta Serviso padalinio, sklandų klientų aptarnavimą užtikrina darniai ir kvalifikuotai veikiantys Klientų aptarnavimo ir Logistikos padaliniai.

Klientų aptarnavimu Interlux iš viso rūpinasi beveik trys dešimtys motyvuotų specialistų, kad laiku ir tinkamai patenkintų visus, net ir skubiausius ar sudėtingiausius klientų poreikius.

EFEKTYVUMAS IR OPERATYVUMAS – tai pagrindiniai Interlux darbuotojų veiklos principai.