Naujienos

Prestižinis R&D100 apdovanojimas - naujajam Agilent Vaya Raman spektrometrui

Naujasis mūsų partnerio Agilent Technologies spektrometras Vaya Raman prestižiniuose R&D100 apdovanojimuose buvo pripažintas vienu iš nugalėtojų analitinių prietaisų kategorijoje.

Šis apdovanojimas suteiktas Agilent Vaya Raman už unikalias prietaiso savybes bei jo teikiamą naudą – Agilent Vaya Raman greičiau ir paprasčiau atlieka gaunamų medžiagų kokybės kontrolę, sutaupo laiko ir išlaidų bei sumažina pavojų, tiriant kenksmingas medžiagas.

Nesvarbu, ar tiriate visas gaunamas žaliavas, ar keletą atrinktų pakuočių, Agilent Vaya Raman prietaisas garantuoja greičiausią ir lanksčiausią darbo eigą.

Agilent Vaya Raman spketrometras gali matuoti tiek įprastu Raman režimu, tiek matuoti per pakuotę leidžiančiu SORS (erdviškai atskirtu Ramano spektroskopijos) režimu, todėl dažnu atveju tyrimus galėsite atlikti per pakuotę ir rečiau turėsite atidaryti tiriamų medžiagų pakuotes, – taip sutaupysite laiko, išlaidų ir dirbsite saugiau.

 

Keičiantis gaunamų medžiagų kokybės kontrolės reikalavimams ir augant tyrimų poreikiui, su Agilent Vaya padarysite daugiau per trumpesnį laiką.

⇒ Medžiagos ID nustatoma per kelias sekundes, neatidarant pakuotės

⇒ Nereikia mėginių ėmimo kabinos, minimalus kontaktas su žaliavomis

⇒ Galima matuoti įvairias žaliavas įvairiuose konteineriuose, įskaitant balto ar spalvoto plastiko pakuotes, FIBC, popierinius maišelius ir gintaro spalvos butelius

⇒ Lengva naudoti ir suderinama su GMP, atliekant žaliavų kokybės kontrolės tyrimus

 

Daugiau apie pažangius bei efektyvius sprendimus spektrometrijai: https://www.multilab.lt/lt/spektrometrija/