Naujienos

Laborama – inovatyvūs sprendimai diagnostikai ir mokslui

Kompanijos Interlux Mokslo ir laboratorinių tyrimų technologijų (MLT) padaliniui sėkmingai išvysčius platų produktų asortimentą ir išugdžius gausų darbuotojų – srities ekspertų kolektyvą, diagnostikos ir mokslo sprendimų krepšeliui toliau vystyti įkurta nauja Interlux įmonių grupei priklausanti kompanija – UAB Laborama.

„Koncentruodamiesi į pažangiausias diagnostikai bei mokslui skirtas technologijas, gerai suprasdami rinką ir kiekvienam klientui siūlydami personalizuotą, labiausiai konkrečios laboratorijos poreikius tenkinantį pilną sprendimą, tikimės klientams pasiūlyti dar patrauklesnių, pačiomis naujausiomis technologijomis grįstų paslaugų“, – sako kompanijos Laborama vadovas Marius Savickas.

Pasak jo, Laborama kvalifikuotai diegia inovatyvius tėkmės citometrijos, klinikinės ir industrinės mikrobiologijos, molekulinės biologijos, ląstelės biologijos sprendimus. Progresyvi kompanija taip pat tiekia įvairius reikmenis mokslininkams ir pažengusių laboratorijos technologijų vartotojams.

 

 

 

Viena iš naujų Laboramos verslo nišų – itin sudėtingų genetinių DNR tyrimų atlikimo paslauga, kaip vaistų toleravimo DNR tyrimai, vėžio genetiniai tyrimai, prenataliniai tyrimai, kiti DNR tyrimai. Plačiau apie šias paslaugas – www.genotipas.lt .

Kompanija Laborama atstovauja tokius pasaulinio lygmens laboratorinių technologijų gamintojus kaip BD, MDX Health, Mettler-Toledo Rainin, Qiagen, NanoString, Corning, Immucor, AutoGenomics, Lonza, Miltenyi Biotec ir kitus pažangiausių technologijų diagnostikai, medicinai ir mokslui tiekėjus.

Interlux įmonių grupę papildžiusi kompanija užtikrina ne tik sklandų inovatyvių aukščiausios kokybės, sertifikuotų, aplinkai saugių produktų diegimą, vartotojų apmokymus, bet ir profesionalią 24/7 techninę jų priežiūrą bei aptarnavimą.

Kompanijos Laborama kolektyvas – tai patyrę laboratorinių technologijų specialistai, puikiai išmanantys produktų specifiką, siekiantys kiekvienam klientui pasiūlyti tinkamiausią sprendimą ir pasiruošę greitai išspręsti visus Jums kilusius klausimus.

Plačiau apie kompaniją Laborama – www.laborama.lt .