Naujienos

Interlux pelnė „Metų darbovietė 2021“ apdovanojimą

Šiemet „Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų“ (NAVA) konkurse UAB Interlux pelnė „Metų darbovietė 2021“ apdovanojimą. Sausio 27 d. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose vykusios „Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų 2021“ įteikimo ceremonijos metu garbinga nominacija UAB Interlux atiteko už rūpestį darbuotojų gerove ir saugumu.

„Metų darbovietė 2021“ apdovanojimų ceremonija (nuotraukos autorius – Dovydas Lopetaitis)

 

Nuo 2013 metų „Nacionalinius atsakingo verslo apdovanojimus“  organizuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Ekonomikos ir inovacijų ministerija bei Aplinkos ministerija kartu su socialiniais partneriais – naujienų portalu Delfi.lt.

Įmonių socialinės atsakomybės „Oskarais“ vadinamais apdovanojimais Lietuvos verslo įmonės įvertintos už 2021 metų veiklas. Kasmet rengiamo „Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų“ konkurso tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į socialiai atsakingo verslo svarbą ir naudą visuomenėje.

 

„Metų darbovietė 2021“ apdovanojimas UAB Interlux – už rūpestį darbuotojų gerove ir saugumu (nuotraukos autorius – Žydrūnas Daunoravičius)

 

Pasak Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų komisijos pirmininkės Liudvikos Gražulienės, kasmet sulaukiama vis didesnio įmonių susidomėjimo šiuo konkursu. Tai rodo, kad įmonės net ir šiuo nenuspėjamu laiku, tebesitęsiant pandemijai, išliko ištikimos savo vertybėms, atsakingai rūpinasi savo darbuotojų gerove, kuria ir stiprina ryšius su bendruomenėmis, o svarbiausia, kad netrūksta noro padėti tiems, kam pagalba ir parama labiausiai reikalinga. “Socialiai atsakingas verslas kuria vertę mūsų visuomenei ir yra vertas mūsų visų pasididžiavimo“, – apdovanojimų metu teigė socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė.

„Beveik trys dešimtys darnios Interlux veiklos metų subrandino tvarų ir šiuolaikišką veiklos modelį, įtvirtino jame pamatines etiško ir socialiai atsakingo verslo gaires, kurių laikydamiesi pirmiausia jaučiamės gerai kasdien galėdami priimti teisingus, ne tik ekonominiu naudingumu, bet ir aiškiais tvariais kriterijais pagrįstus sprendimus.

Darbuotojai vienareikšmiškai yra Interlux įmonių grupės viena pagrindinių stiprybių ir žinoma, didžiausia vertybė. Džiaugiamės ir didžiuojamės garbingu įvertinimu „Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose“ – tai ne tik paskatinimas įmonei ir toliau dėti visas pastangas į atsakingą darbdavystę, bet ir reikšmingas apdovanojimas visam mūsų kolektyvui.

Juk tai mes visi kartu – profesionaliausi technologijų taikymo specialistai, vadybininkai, inžinieriai, logistai ir visi Interlux komandos darbuotojai drauge pelnėme šį apdovanojimą“, – sako dr. Audrius Matuzevičius, UAB Interlux direktorius.

„Metų darbovietė 2021“ apdovanojimą priima UAB Interlux direktorius dr. Audrius Matuzevičius (nuotraukos autorius – Dovydas Lopetaitis)

 

Pasak jo, socialiai atsakinga, geriausiai darbuotojo teises ir poreikius užtikrinanti, motyvuojanti, ugdanti ir tiesiog darbuotojui atvira darbovietė – tai ir veiklos filosofija, ir drauge būdas pritraukti talentingiausias bei tomis pačiomis vertybėmis „kvėpuojančias“ asmenybes.

„Metų darbovietės“ nominacija suteikiama įvertinus įmonėje reglamentuotas bei realiai veikiančias pagrindines įmonių socialinės atsakomybės sritis, socialinius aspektus, santykius su darbuotojais, darbuotojų įtraukimą – socialinį dialogą.

Šalyje prasidėjus COVID-19 pandemijai, Interlux dar daugiau dėmesio skyrė savo darbuotojams, kurių nemaža dalis drauge su Lietuvos medikais dirbo ligoninėse, koronaviruso tyrimų laboratorijose ir kitose ypač aukštos rizikos zonose.

Siekta ne tik aprūpinti darbuotojus pačiomis geriausiomis apsaugos nuo viruso prevencinėmis priemonėmis, sudaryti lanksčius darbo grafikus, bet ir nuolatos teikti naujausią informaciją, morališkai palaikyti kolektyvą, įsiklausyti į kiekvieno nuogąstavimus ir juos atliepti.

Tiesiogiai su viruso grėsme susidūrusiems darbuotojams įmonė įsteigė „Interlux drąsos ir pasididžiavimo“ ženklą, simbolizuojantį padėką bei nuoširdžią pagarbą už parodytą drąsą darbe.

 

Plačiau apie „Nacionalinius atsakingo verslo apdovanojimus 2021“ – kviečiame skaityti čia.