Naujienos

Agilent Technologies – „2017 metų kompanija“

Rinkos apžvalgas ir naujienas elektroninėje erdvėje teikiantis žurnalas Instrument Business Outlook kompaniją Agilent Technologies išrinko laboratorijos instrumentų rinkos „2017 metų kompanija“.

 

 

Šią nominaciją lėmė stabilus Agilent finansinių rodiklių augimas ir ypatingai aktyvi naujų technologijų plėtra. Agilent pernai taip pat sėkmingai plėtė kuriamų technologijų šakų spektrą, pavyzdžiui, rinkai pristatė konkurencingus ląstelių analizės, Raman spektroskopijos produktus.

 

Agilent Technologies produktai – tarp 15-os geriausių metų inovacijų

 Dviem Agilent technologijoms The Analytical Scientist žurnalo ekspertų komisija suteikė metų inovacijų vardą ir įtraukė į 2017-ųjų 15-os pažangiausių inovacijų sąrašą.

Jau penktus metus iš eilės mokslo ir technologijų žurnalo, besispecializuojančio cheminės analizės srityje, The Analytical Scientist ekspertų komisija sudaro metų pažangiausių inovacijų sąrašą. Pasak žurnalo redaktorės Charlotte Baker, šie metai pasižymėjo rekordiniu dalyvių skaičiumi, o išrinktieji 15 geriausių produktų atspindi inovacijų įvairovę analizės metodų srityje.

Tarp 15-os pažangiausių cheminės analizės inovacijų pateko net du Agilent Technologies produktai – Ultivo LC/TQ-1260 Infinity II Prime LC ir lipidų pašalinimo rinkinys Captiva EMR-Lipid. Kompanijos Agilent viceprezidentas ir Masių spektrometrijos padalinio vadovas Monty Benefiel džiaugiasi pasiektais rezultatais bei nepriklausomų ekspertų pripažinimu.

Kompanija Interlux, įgaliotasis Agilent Technologies atstovas Lietuvoje, džiaugiasi svarbiais ekspertiniais įvertinimais ir galimybe klientams tiekti patikimas, itin aukšto lygmens, pačias inovatyviausias technologijas, tarp kurių – ir The Analytical Scientist pripažintieji geriausiais.

 

Aukšto efektyvumo skysčių chromatografijos sistema

su trigubo kvadrupolio detektoriumi

Ultivo LC/TQ – 1260 Infinity II Prime LC

Ultivo – tai naujausios kartos skysčių chromatografijos ir trigubo kvadrupolio masių spektrometrijos sistema (HPLC/TQ), kurios efektyvumas prilygsta ar net viršija kitas to paties lygmens HPLC/TQ sistemas.

Ženkliai mažesnis Ultivo sistemos dydis bei naujausi technologiniai sprendimai suteikia nemažai privalumų, tokių kaip paprastesnė techninė priežiūra, mažesnės kasdienio naudojimo sąnaudos, intuityvus valdymas ir stabilumas, atliekant sudėtingų matricų tyrimus.

Su Agilent Ultivo sistema sutaupoma 100 proc. brangios laboratorijos vietos, ją komplektuojant kartu su skysčių chromatografu.

 

 

Ultivo išskirtinės savybės:

– Naujos konstrukcijos Vortex reakcijos celė – greita ir efektyvi jonų fragmentacija;

– Nauja intuityvi programinės įrangos platforma Quant-My-Way;

– Mažas sistemos užimamas plotas;

– Su VacShield, prietaiso aptarnavimo darbai atliekami greitai ir neišvakuumuojant sistemos.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia:

https://www.agilent.com/en/products/mass-spectrometry/lc-ms-instruments/triple-quadrupole-lc-ms/ultivo-triple-quadrupole-lc-ms.

 

 

                                                                       

Lipidų pašalinimo rinkinys

Captiva EMR-Lipid

Naudojant organinius tirpiklius baltymų išsodinimui, kai kurie komponentai (lipidai) išlieka tirpūs mėginyje ir sukelia nepageidaujamus matricos efektus. Tai mažina metodo jautrumą ir rezultatų atsikartojamumą. Be to, lipidai linkę kauptis chromatografinėje sistemoje. Tai neigiamai veikia įrangos ir detekcijos sistemos efektyvumą.

Bond Elut QuEChERS ekstrakcijos rinkiniai (Captiva EMR-Lipid) užtikrina selektyvų, efektyvų ir nesudėtingą lipidų eliminavimą.

 

 

EMR-Lipid pagrindiniai privalumai:

– Selektyvus ir labai efektyvus lipidų pašalinimas, panaudojant molekulinių sietų ir hidrofobinės sąveikos principus;

– Lipidų pašalinimas vyksta kartu su kitais kietafazės ekstrakcijos (SPE) procesais, be papildomų darbo laiko sąnaudų;

– Inovatyvi filtrų technologija užtikrina netrikdomą tėkmę net ir sudėtingiausių matricų produktams.

 

 

 

Daugiau apie Agilent Technologies įvertinimus:

https://www.agilent.com/about/newsroom/presrel/2017/19dec-ca17035.html;

https://blog.agilent.com/2018/01/23/agilent-is-named-company-of-the-year/?sf180006640=1 .