APIE MUS

Interlux Grupė – tai tarptautinė kompanija, jau 30 metų drauge su dukterinėmis įmonėmis Baltijos šalių regione klientams tiekianti inovatyvias technologijas bei sprendimus medicinai, mokslui ir biotechnologijų pramonei.

Pagrindiniai Interlux Grupės tiekiamų sprendimų segmentai – tai konservatyvi medicina, chirurgija ir laboratorinė diagnostika.

Užtikriname ne tik sklandų inovatyvių aukščiausios kokybės, sertifikuotų, aplinkai saugių produktų diegimą, vartotojų apmokymus, bet ir profesionalią 24/7 techninę jų priežiūrą bei aptarnavimą.

Platus asortimentas, per 300 atstovaujamų inovatyvių pasaulinio masto gamintojų, puikiai produktus bei veiklos sritį išmanantis kompanijos personalas, visuomet pasiekiamas ir pasiruošęs greitai išspręsti problemas servisas – Interlux stiprybės, kurias įgijome per 30 sėkmingo darbo ir plėtros metų.

INTERLUX ĮMONIŲ GRUPĖ
SKAIČIAIS

INTERLUX ĮMONIŲ GRUPĖS SANDARA

 

 

Nuo 2017 m. Interlux pradėjo strateginę plėtrą, optimizuodama veiklas ir orientuodamasi į atskirų verslo sričių stiprinimą, vystant joms dedikuotas įmones.

Interlux Grupės pagrindą sudaro motininė kompanija UAB Interlux ir UAB Medita, UAB Sormedica, UAB Laborama, UAB Multilabo.

 

Motininė bendrovė UAB Interlux (www.interlux.lt) organizuoja bei užtikrina visos įmonių grupės veiklą. Interlux Operacijų centras garantuoja sklandų atskirų grandžių darbą, nuo prekių užsakymo iki jų garantinio aptarnavimo.

Tiekimo skyrius atsakingas už laiku ir tinkamais kiekiais užsakomas prekes, kad šių nepritrūktų klientų poreikiams patenkinti.

Logistikos padalinys saugiai, laikydamasis kartais ypač griežtų gabenimo sąlygų instrukcijų, pristato prekes visiems Interlux grupės įmonių klientams tuomet, kai prekės yra reikalingos.

Aukštąjį techninį išsilavinimą įgiję ir nuolat tarptautiniuose mokymuose tobulėjantys Serviso inžinieriai, dedikuoti darbui su konkrečiais prietaisais, geba profesionaliai ir greitai išspręsti pačias sudėtingiausias ir rečiausias įrangos gedimo priežastis.

Bendrovė Medita (www.medita.lt ) savo patirtį medicinos produktų srityje kaupia nuo 1992 m. ir turi platų produktų pirminei sveikatos grandžiai, fizioterapijai bei medicininei reabilitacijai asortimentą. Interlux įmonių grupei įsigijus Meditą ir 2017 m. į šios kompanijos struktūrą sėkmingai integravus buvusį UAB Interlux Šeimos medicinos ir sveikos gyvensenos technologijų padalinį, naujasis UAB Medita produktų krepšelis tapo dar platesnis ir parankesnis patiems įvairiausiems Šeimos medicinos, Reabilitacijos specialistų ir Sveikos gyvensenos propaguotojų poreikiams patenkinti.

Bendrovė Sormedica (www.sormedica.lt ) specializuojasi vaizdų ir funkcinės diagnostikos; radiologijos, radioterapijos ir branduolinės medicinos; minimaliai invazyvios medicinos, chirurgijos bei terapijos srityse, tiekdama inovatyvias, aukščiausio lygio diagnostikos technologijas bei diegdama sudėtingiausių pacientų priežiūros ir gydymo sprendimus. Sormedica sėkmingai plečia savo produktų krepšelį bei augina klientų pasitikėjimą nuo 2012 m.

Bendrovė Laborama (www.laborama.lt ) įkurta 2017 m., specializuojasi mokslo bei laboratorinių tyrimų (MLT) technologijų segmente. Laborama diegia inovatyvius tėkmės citometrijos, ląstelės biologijos, industrinės ir klinikinės mikrobiologijos, molekulinės biologijos sprendimus, tiekia įvairius reikmenis mokslininkams ir pažengusių laboratorijos technologijų vartotojams.

Bendrovė Multilabo (www.multilabo.lt ) tai inovatyvūs analitiniai ir in vitro diagnostikos sprendimai efektyviam, patikimam bei ypač tiksliam klinikinių ir mokslinių tyrimų laboratorijų darbui. UAB Multilabo įkurta 2018 m. motininės bendrovės Interlux In Vitro Diagnostikos (IVD) technologijų ir Analizinės ir industrinės diagnostikos (AID) technologijų padalinių pagrindu.

 

Kitose Baltijos šalyse – Latvijoje ir Estijoje veikia vietinės bendrovės Interlux SIA (www.interlux.lv) bei Interlux OÜ (www.interlux.ee), glaudžiai bendradarbiaujančios su Interlux Grupe ir padedančios užtikrinti efektyvų klientų aptarnavimą Baltijos regione.

 

Interlux įmonių grupės veiklos standartai atitinka aukščiausius pasaulinius kokybės, etikos ir tvarumo standartus – tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl pasaulinės medicinos ir mokslo technologijų bei diagnostinių sistemų gamintojos savo atstovu Baltijos regione pasirenka Interlux.

Interlux Grupė taip pat sertifikuota pagal kokybės vadybos sistemos LST EN ISO 9001:2015 standartą bei aplinkosaugos vadybos sistemos LST EN ISO 14001:2015 standartą, ir tai rodo, kad kompanijų grupės prekės ir paslaugos atitinka aukščiausius kokybės ir aplinkosaugos standartus.

Darbuotojai – Interlux imonių grupės stiprybė ir vertybė. Per daugiau nei 25-erius nuolatinės plėtros ir augimo metus subūrėme puikų jaunatvišką, profesionalų, energingą, motyvuotą ir draugišką kolektyvą, kuriuo labai didžiuojamės ir vertiname. Kiekvieno naujoko nuoširdžiai laukiame ir ruošiamės – tiek suteikdami ergonomiškas, modernias darbo priemones, tiek ir sklandžiai įtraukdami į darbines bei kolektyvines veiklas.

Jei esi naujasis mūsų darbuotojas įvesk kodą ir parsisiųsk šį Naujoko vadovą. Čia rasi daug naudingos informacijos apie mūsų vidinės kultūros atributus, tvarkas, teikiamas garantijas bei lojalumo programas, taip pat galėsi susipažinti su skirtingas funkcijas atliekančiais kolegomis ir jų palinkėjimais Tau.

interlux naujoko vadovas

INTERLUX FILOSOFIJA

VIZIJA

Būti pirmuoju klientų ir partnerių pasirinkimu diegiant medicinos ir mokslo technologijas Baltijos šalyse.

MISIJA

Gerinti žmonių sveikatą, kurti vertę pacientams ir medicinos personalui, tenkinti jų poreikius diegiant naujos kartos pažangias, saugias ir efektyvias technologijas.

MISIJA

Gerinti žmonių sveikatą, kurti vertę pacientams ir medicinos personalui, tenkinti jų poreikius diegiant naujos kartos pažangias, saugias ir efektyvias technologijas.

VIZIJA

Gerinti žmonių sveikatą, kurti vertę pacientams ir medicinos personalui, tenkinti jų poreikius diegiant naujos kartos pažangias, saugias ir efektyvias technologijas.

INTERLUX FILOSOFIJA

MŪSŲ VERTYBĖS

EFEKTYVUMAS IR SAUGUMAS

Interlux įmonių grupė tiekia pažangias technologijas, siekdama, kad gydymo įstaigas pasiektų tik išbandytos ir patikimos užsienio gamintojų technologijos, saugios pacientams ir medicinos personalui. Kompanijos tiekiami produktai yra pripažinti Europos ir pasaulio medicininių priemonių sertifikavimo institucijų, įrodančių jų saugumą ir efektyvumą.

KOKYBĖ

Klientų aptarnavimo efektyvumą ir operatyvumą užtikrina aukštos kvalifikacijos kolektyvas, nuolat gilinantis profesines žinias tarptautinėse konferencijose ir mokymuose. Interlux grupės įmonėmis pasitiki daugiau nei 1 000 medicinos, sveikatos priežiūros, veterinarijos, mokslo įmonių ir įstaigų bei privačių bendrovių Baltijos šalių regione.

ATSAKINGUMAS

Interlux grupės įmonių Etikos kodeksai ir vertybės įpareigoja elgtis teisingai ir kurti socialiai atsakingą verslą. Rezultatų siekiama vadovaujantis galiojančiais įstatymais ir etišku elgesiu. Veikiama patikimai ir sąžiningai bendraujant su valstybinėmis institucijomis, klientais, darbuotojais, tiekėjais, konkurentais, akcininkais bei visuomene.

RACIONALUMAS

Interlux jau daugelį metų sėkmingai dirba pasauliniame medicininių technologijų tinkle, todėl, pasitelkdamami partnerių patirtį, savo klientams siūlome racionalius sprendimus, orientuotus į ekonomiškai naudingą rezultatą.

PAŽANGA

Siekiame, kad pažangių technologijų pagalba Baltijos šalių medicinos ir sveikatos priežiūros sistema integruotųsi į pasaulinį kontekstą, sparčiai tobulėtų, neatsilikdama nuo pasaulinių tendencijų, užtikrintų ilgesnį ir sveikesnį žmonių gyvenimą.

Interlux įmonių grupė laikosi socialinės atsakomybės ir tvaraus verslo principų. Pasitelkusi turimus resursus ir žinias, inicijuoja socialinius projektus bei iniciatyvas; skatina medicinos pažangą Lietuvoje; remia visuomenei aktualias sveikatingumo ir ligų prevencijos iniciatyvas, jaunuosius mokslininkus.