APIE MUS

Interlux – tai tarptautinė kompanija, Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje klientams tiekianti saugias, efektyvias, aukščiausios kokybės medicinos, mokslo bei pramonės technologijas ir sveikos gyvensenos produktus.

Atstovaudama daugiau nei 250 žinomiausių pasaulinio lygmens gamintojų prekės ženklų, Interlux savo klientams parenka optimaliausią, geriausiai kliento poreikius tenkinantį sprendimą įvairiose technologijų ir produktų srityse.

Platus asortimentas, puikiai produktus bei veiklos sritį išmanantis pardavimo personalas, visuomet pasiekiamas ir pasiruošęs greitai išspręsti problemas servisas – Interlux stiprybės, kurias įgijome per daugiau nei 20 sėkmingo darbo ir plėtros metų.

INTERLUX SKAIČIAIS

INTERLUX SANDARA

image/svg+xml

Skaičiuodama jau trečią sėkmingo augimo ir plėtros dešimtmetį, kompanija Interlux pelnė visų trijų Baltijos šalių medicinos, mokslo ir biotechnologijų sektorių specialistų pasitikėjimą. Estijoje klientams ekspertines įžvalgas bei tinkamiausius sprendimus teikia bendrovė Interlux OU, Latvijoje – Interlux SIA. Lietuvoje, kur ir prasidėjo Interlux istorija, bendrovė yra viena iš medicinos ir mokslo technologijų segmento lyderių, Verslo žinių inicijuotuose Lietuvos verslo lyderių apdovanojimuose pelniusi „Atsakingas verslas 2017“ nominaciją.

Interlux potencialą mūsų šalyje taip pat papildo:

  • Chirurgijos, onkologijos ir radiologijos srityse besispecializuojanti bendrovė Sormedica
  • Diagnostikos, fizioterapijos, reabilitacijos įrangos, gydymo įstaigų baldų ir paprastam vartotojui skirtų medicinos prietaisų pardavimų segmentuose gerai žinoma bendrovė Medita
  • Specializuotus informacinių technologijų sprendimus kurianti bei diegianti kompanija Labdata LT
  • Profesionali el. parduotuvė visos šeimos sveikatai Hifamed.lt

Kompetencija – tai dažniausiai klientų atsiliepimuose apie Interlux skambantis žodis, o šią kompanijos  stiprybę užtikrina ypač aukštos profesinės kvalifikacijos darbuotojai, net 90 proc. įgiję bakalauro, magistro arba mokslų daktaro laipsnį.

Patyrę ir labai gerai produktus išmanantys vadybininkai yra visuomet pasiruošę atsakyti į klientams rūpimus klausimus ir pateikti optimaliausią, labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Klientų patogumui, Interlux produktai yra suskirstyti į penkias pagrindines sritis: Šeimos medicinos ir sveikos gyvensenos (SMG), Terapijos ir vaizdų diagnostikos (TVD), Mokslo ir laboratorinių tyrimų technologijų (MLT), In vitro diagnostikos (IVD) bei Analizinės ir industrinės diagnostikos (AID).

Interlux garantuoja ne tik inovatyviausius, naujausius ir labiausiai kliento poreikius atitinkančius sprendimus, bet ir kokybišką įdiegimą, profesionalią, 24/7 priežiūrą ir techninę pagalbą, kurią rūpestingai teikia Serviso padalinys.

Interlux grupės įmones vienija tvarus ir atsakingas verslas, sociali darbdavystė ir maksimali orientaciją į klientą.

INTERLUX FILOSOFIJA

VIZIJA

Būti pirmuoju klientų ir partnerių pasirinkimu diegiant medicinos ir mokslo technologijas Baltijos šalyse.

MISIJA

Gerinti žmonių sveikatą, kurti vertę pacientams ir medicinos personalui, tenkinti jų poreikius diegiant naujos kartos pažangias, saugias ir efektyvias technologijas.

MISIJA

Gerinti žmonių sveikatą, kurti vertę pacientams ir medicinos personalui, tenkinti jų poreikius diegiant naujos kartos pažangias, saugias ir efektyvias technologijas.

VIZIJA

Gerinti žmonių sveikatą, kurti vertę pacientams ir medicinos personalui, tenkinti jų poreikius diegiant naujos kartos pažangias, saugias ir efektyvias technologijas.

INTERLUX FILOSOFIJA

MŪSŲ VERTYBĖS

EFEKTYVUMAS IR SAUGUMAS

Interlux siūlo pažangias technologijas, siekdama, kad gydymo įstaigas pasiektų tik išbandytos ir patikimos užsienio gamintojų technologijos, saugios pacientams ir medicinos personalui. Kompanijos tiekiami produktai yra pripažinti Europos ir pasaulio medicininių priemonių sertifikavimo institucijų, įrodančių jų saugumą ir efektyvumą.

KOKYBĖ

Klientų aptarnavimo efektyvumą ir operatyvumą užtikrina aukštos kvalifikacijos kolektyvas, nuolat gilinantis profesines žinias tarptautinėse konferencijose ir mokymuose. Interlux kompanija pasitiki daugiau nei 700 medicinos, sveikatos priežiūros, veterinarijos, mokslo įmonių ir įstaigų bei privačių bendrovių Lietuvoje.

ATSAKINGUMAS

Interlux Etikos kodeksas ir vertybės įpareigoja elgtis teisingai ir kurti socialiai atsakingą verslą. Rezultatų siekiama vadovaujantis galiojančiais įstatymais ir etišku elgesiu. Veikiama patikimai ir sąžiningai bendraujant su valstybinėmis institucijomis, klientais, darbuotojais, tiekėjais, konkurentais, akcininkais bei visuomene.

RACIONALUMAS

Interlux yra daug metų pasauliniame medicininių technologijų tinkle veikianti bendrovė, todėl, pasitelkdama partnerių patirtį, savo klientams siūlo racionalius sprendimus, orientuotus į ekonomiškai naudingą rezultatą.

PAŽANGA

Siekiame, kad pažangių technologijų pagalba Baltijos šalių medicinos ir sveikatos priežiūros sistema integruotųsi į pasaulinį kontekstą, sparčiai tobulėtų, neatsilikdama nuo pasaulinių tendencijų, užtikrintų ilgesnį ir sveikesnį žmonių gyvenimą.

Interlux yra socialiai atsakinga bendrovė ir, pasitelkusi savo turimus resursus ir žinias, inicijuoja socialinius projektus bei iniciatyvas. Įmonė skatina medicinos pažangą Lietuvoje, remia visuomenei aktualias sveikatingumo ir ligų prevencijos iniciatyvas, jaunuosius mokslininkus.