APIE MUS

Interlux – tai tarptautinė kompanija, Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje klientams tiekianti saugias, efektyvias, aukščiausios kokybės medicinos, mokslo bei pramonės technologijas ir sveikos gyvensenos produktus.

Atstovaudama daugiau nei 250 žinomiausių pasaulinio lygmens gamintojų prekės ženklų, Interlux savo klientams parenka optimaliausią, geriausiai kliento poreikius tenkinantį sprendimą įvairiose technologijų ir produktų srityse.

Platus asortimentas, puikiai produktus bei veiklos sritį išmanantis pardavimo personalas, visuomet pasiekiamas ir pasiruošęs greitai išspręsti problemas servisas – Interlux stiprybės, kurias įgijome per daugiau nei 20 sėkmingo darbo ir plėtros metų.

INTERLUX SKAIČIAIS

Interlux_apie-mus2_03
interlux_apie-mus_skaiciai
numbers1

INTERLUX SANDARA

struktura_LT2

Kompetencija – tai dažniausiai klientų atsiliepimuose apie Interlux skambantis žodis. Kompetencijos kriterijus tapo kertiniu vystant Interlux struktūrą. Interlux tiekiamos prekės bei paslaugos yra suskirstytos į grupes. Kiekvieną grupę aptarnauja tik specifinį, tam segmentui puikiai išmanyti reikalingą išsilavinimą bei kvalifikaciją turintys, patyrę darbuotojai.

Šiandien Interlux kompanijoje yra penkios skirtingas produktų rūšis aptarnaujančios grupės.

Interlux potencialą papildo dvi savarankiškos kompanijos, priklausančios Interlux įmonių grupei – tai laboratorinius IT sprendimus kurianti bei diegianti LabData ir produktais chirurgijai, onkologijai bei radiologijai prekiaujanti Sormedica.

Sukaupęs milžinišką patirtį ir nuolat tobulėjantis bei augantis – Interlux Serviso padalinys, užtikrinantis visos Interlux įmonių grupės produktų sklandų įdiegimą bei nepriekaištingą priežiūrą.

 

Interlux geografija padengia visas 3 Baltijos šalis. Latvijoje sėkmingai veikia Interlux atstovybė – Interlux SIA.

 

Visas Interlux grupės įmones vienija pagrindiniai veiklos principai: propaguoti saugią mediciną, patikimą partnerystę ir racionalius sprendimus.

MŪSŲ

VERTYBĖS